




Samsung Galaxy A04s отримав 6.5-дюймовий HD+ дисплей із V-подібним вирізом під фронтальну камеру. Повна відсутність бічних рамок візуально збільшує площу зображення, а частота оновлення 90 Гц забезпечує плавне зображення.
Фірмовий дизайн, оригінальна текстура – створюють класичний образ Samsung Galaxy, який легко впізнається з першого погляду.
Samsung Galaxy A04s точно переносить всі деталі та емоції на фотографію. Кожен модуль потрійної камери призначений для виконання своїх завдань. Основна камера 50 Мп з діафрагмою F1.8 отримує якісні знімки за будь-якої освітленості. Камера 2 Мп із датчиком глибини створює розмите фон на портретних фотографіях. А макрокамера 2 Мп знімає чудові фото зблизька.
Одного заряду батареї 5000 мАч вистачить на цілий день використання у звичному ритмі. Заряджання 15 Вт дозволяє швидко поповнити заряд прямо перед виходом із дому.
Завдяки обчислювальним можливостям 8-ядерного процесора вам гарантовано плавну стабільну роботу Galaxy A04s. Оперативна пам'ять 4 Гб та вбудована пам'ять 64 Гб з можливістю розширення до 1 Тб забезпечують відмінну швидкодію та багато місця для зберігання інформації.
Вбудована програмне та апаратне забезпечення система Samsung Knox захищає ваш смартфон з моменту його включення. Просто доторкніться до кнопки живлення з вбудованим датчиком відбитків, щоб отримати швидкий доступ до пристрою та ефективно захистити особисту інформацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Модель телефона | Samsung Galaxy A04s |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | PLS |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Режим полета | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Exynos 850 |
| Количество ядер | 8 |
| Видеопроцессор | Mali-G52 |
| Объём встроенной памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | SMS, E-mail |
| Дополнительные функции SMS | Ввод текста со словарем, Шаблоны сообщений, Отправка SMS нескольким адресатам |
| Интерфейсы | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Время работы в режиме разговора | 3240 мин |
| Мощность зарядки | 15 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office |
| Игры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 164.7 мм |
| Ширина | 76.7 мм |
| Толщина | 9.1 мм |
| Вес | 195 г |
- Цена: 4 335 ₴
