

Стільниковий телефон Nokia 210 DS Grey на дві SIM карти з малою діагоналлю в 2,4 дюйма ідеально підійде для тих, кому необхідний компактний девайс для повноцінного, всебічного спілкування. Модель економно витрачає апаратні ресурси і заряду батареї вистачає на тривалий період переговорів.
Технологія Bluetooth 2.1 доступна для моделі 210 DS дозволяє швидко обмінюватися інформацією між різноманітними пристроями (планшетом, ПК, смартфоном) бездротовим способом. Крім того зручно підключення Bluetooth-гарнітури для ведення розмов і прослуховування улюбленої музики. Відсутність будь-яких проводів незаперечна перевага технології
Операційна система Nokia забезпечує користувачеві комфортне керування девайсом, швидкий запуск і спритну роботу всіх програм. Для зберігання корисної інформації (музики, фотографій, улюблених відео) стане в нагоді розширена micro SD, для якої передбачений окремий слот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Mini SIM |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 3.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | QVGA |
| Диагональ экрана | 2.4 дюйм |
| Разрешение экрана | 320×240 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 167 |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 1 |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 32 Гб |
| Связь и коммуникации | |
| Дополнительные функции SMS | Ввод текста со словарем, Шаблоны сообщений |
| Интерфейсы | micro USB, Bluetooth |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1020 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Съемный |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 0.3 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Будильник, Календарь, Калькулятор, Часы |
| Java-приложения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120.8 мм |
| Ширина | 53.49 мм |
| Толщина | 13.81 мм |
| Вес | 82.6 г |
- Цена: 1 585 ₴
