

Описание
Характеристики
Информация для заказа
При мінімальній вартості користувач отримує всі необхідні функції для того, щоб довго підтримувати зв'язок, відправляти повідомлення. Важливо відзначити наявність стандартного зарядного пристрою і вихід для навушників. Дизайн даної моделі виконується в класичному рожевому кольорі, який здатний не стиратися при високих навантаженнях. Це дозволяє виробу прослужити тривалий термін експлуатації, надійно виконуючи свої завдання. Крім того, пристрій дуже зручний завдяки тому, що здатен поміщатися в руці і не займає багато місця в сумці. Ізольовані клавіші дозволяють комфортно набирати текст повідомлень і номери телефонів, при цьому не стикаються з одягом, що виключить ймовірність випадкового набору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Mini SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | QVGA |
| Диагональ экрана | 1.8 дюйм |
| Разрешение экрана | 160×200 |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 1 |
| Объем оперативной памяти | 4 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Дополнительные функции SMS | Ввод текста со словарем, Шаблоны сообщений, Отправка SMS нескольким адресатам |
| Интерфейсы | micro USB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 800 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Съемный |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Будильник, Календарь |
| Java-приложения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 112 мм |
| Ширина | 49.5 мм |
| Толщина | 14.4 мм |
| Вес | 73 г |
- Цена: 995 ₴
